Set botez din tafta roz pudra Luisa

Cod Produs: Set Luisa Categorie: Etichete: , , , , Brand:

Descriere

Set botez din tafta roz pudra Luisa este compus din: rochita, pantofiori, bentita si boneta/turban.

Rochita botez din tafta roz pudra Luisa este o rochie de o eleganta simpla, realizata din tafta roz pudra si accesorizata cu dantela pe piept, la gat si manecute.

Set botez din tafta roz pudra Luisa este complet captusit cu tesatura din bumbac.

Pentru alte modele de rochite, pentru fete de varste mai mari, puteti accesa magazinul online rochitata.ro din link-ul de mai jos. Modelele pe care le gasiti aici, pot fi adaptate si modificate astfel incat sa fie potrivite unei bebeluse. Daca doriti sa ne contactati pentru a stabili detaliile sau pentru a alege marimea corecta, va rugam sa ne contactati la adresa de mail office@rochitata.ro sau la numarul de telefon de pe site.

https://rochitata.ro/rochite-de-ocazie

Pentru sezonul rece, magazinul nostru va asteapta cu modele variate de pardesie, paltonase si cape, realizate din tesaturi delicate, pentru a asigura maximul de confort bebelusei stofe fine, blanita si catifea, in culori vii sau nuante calde de ivoire sau roz pal

https://botezcopii.ro/categorie-produs/botez-fete/bolerouri-pelerine-cape/

La produsele din aceasta colectie termenul de livrare este de 5-7 zile.

Comanda minima pentru a beneficia de transport gratuit este de 500 RON.

 

Varsta3 luni6 luni9 luni1 an2 ani
Inaltime6268748092
Circumferinta bust4749515356
Circumferinta talie4446485052
Lungime spate1718192023
Lungime maneca1921232631
Circumferinta brat1618181819
Circumferinta incheietura1313131313
Lungime rascroiala manecii8.5999.511
Circumferinta cap4042444648
Lungime talpa9101113
Lungime rochie4043465052

Informații suplimentare

Mărime

0-3 luni, 12 luni, 3 luni, 6 luni, 9 luni

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.