Rochita botez din dantela 3D Britney

Descriere

Rochia eleganta si fina, realizata din dantela cu flori fine in relief si straturi de tul moale. Poalele rochitei au terminatie intr-o spuma de volanase fine.

Rochita poate fi asortata cu bentita pe dantela elastica (40 RON) si botosei in ton (70 RON). Va rugam sa specificati la completarea comenzii.

La produsele din aceasta colectie termenul de livrare este de 5-7 zile.

Comanda minima pentru a beneficia de transport gratuit este de 500 RON.

Varsta3 luni6 luni9 luni1 an2 ani
Inaltime6268748092
Circumferinta bust4749515356
Circumferinta talie4446485052
Lungime spate1718192023
Lungime maneca1921232631
Circumferinta brat1618181819
Circumferinta incheietura1313131313
Lungime rascroiala manecii8.5999.511
Circumferinta cap4042444648
Lungime talpa9101113
Lungime rochie4043465052

Informații suplimentare

Mărime

1 luna, 12 luni, 24 luni, 3 luni, 6 luni, 9 luni

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.