Paltonas din stofa cu model floral Sarah

Cod Produs: Sarah Couture Categorie: Etichete: , Brand:

Descriere

Paltonas din stofa cu model floral Sarah, paltonas stofa de lana ivoire cu imprimeu floral in tesatura, inchidere cu capse. Captuseala din tesatura de bumbac.

Paltonas din stofa cu model floral Sarah se asorteaza perfect la orice rochita sau set botez pe care le gasiti in magazinul nostru.

https://botezcopii.ro/categorie-produs/botez-fete/rochite-botez/

Pentru alte modele de rochite, pentru fete de varste mai mari, puteti accesa magazinul online rochitata.ro din link-ul de mai jos. Modelele pe care le gasiti aici, pot fi adaptate si modificate astfel incat sa fie potrivite unei bebeluse. Daca doriti sa ne contactati pentru a stabili detaliile sau pentru a alege marimea corecta, va rugam sa ne contactati la adresa de mail office@rochitata.ro sau la numarul de telefon de pe site.

https://rochitata.ro/rochite-de-ocazie

Daca aveti intrebari despre acest produs, daca doriti modificari ale hainutei din punct de vedere al accesorizarii, va rugam sa ne contactati telefonic sau pe adresa de mail specificate pe site.

Comenzile primite vor fi confirmate telefonic in cel mai scurt timp posibil de la primirea comenzii,  va vom comunica timpul de executie sau termenul de livrare pentru produsele comandate.

Produsele din aceasta colectie au termen de livrare 5- 7 zile.

Comanda minima pentru a beneficia de transport gratuit este de 1000 RON.

Varsta3 luni6 luni9 luni1 an2 ani
Inaltime6268748092
Circumferinta bust4749515356
Circumferinta talie4446485052
Lungime spate1718192023
Lungime maneca1921232631
Circumferinta brat1618181819
Circumferinta incheietura1313131313
Lungime rascroiala manecii8.5999.511
Circumferinta cap4042444648
Lungime talpa9101113
Lungime rochie4043465052

Informații suplimentare

Mărime

12 luni, 3 luni, 6 luni, 9 luni

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.