Costum botez din tercot in carouri Jeremie

Descriere

Costum botez din tercot in carouri Jeremie format din 3 piese:

vesta tercot captusita cu material vegetal

pantalon tercot, cu buzunare, croiala slim fit cu elastic in talie si inchidere cu fermoar

camasa tip body din bumbac moale cu dungi fine si inchidere cu capse

Camasuta poate fi realizata cu maneca scurta sau lunga in functie de sezon. Va rugam sa precizati acest lucru la plasarea comenzii.

In cazul in care costumasul ales de dumneavoastra nu contine in set botosei, sapca sau papion, puteti solicita aceste accesorii la completarea comenzii. Putem realiza pentru orice model ales de dumneavoastra, botosei si sepcuta in ton. Pret botosei 65 RON, pret sepcuta 55 RON.

 

Costum botez din tercot in carouri Jeremie  poate fi purtat atat cu ocazia botezului, cat si la alte evenimente speciale din viata micutului.

La costumase puteti alege un trusou botez asortat si personalizat cu numele si data botezului vizitand sectiunea https://botezcopii.ro/categorie-produs/trusouri/trusouri-botez-personalizate/, precum si o lumanare botez care poate fi personalizata cu numele si data botezului, alegand din colectia noatra de lumanari pe care o puteti gasi accesand link-ul https://botezcopii.ro/categorie-produs/botez-baieti/lumanari-botez-botez-baieti/

Pentru detalii in ceea ce priveste marimea costumasului sau orice alte detalii privind produsele noastre, va rugam sa ne contactati la adresa de mail office@rochitata.ro sau telefonic, la numarul de telefon precizat pe site.

In cazul in care doriti o rochita pentru o surioara sau o fetita cu varsta mai mare de 2 ani, va asteptam cu sute de modele, in magazinul nostru online http://rochitata.ro!

La produsele din aceasta colectie termenul de livrare este de 5-7 zile.

Comanda minima pentru a beneficia de transport gratuit este de 500 RON.

 

Varsta3 luni6 luni9 luni1 an2 ani
Inaltime6268748092
Circumferinta bust4749515356
Circumferinta talie4446485052
Lungime spate1718192023
Lungime maneca1921232631
Circumferinta brat1618181819
Circumferinta incheietura1313131313
Lungime rascroiala manecii8.5999.511
Circumferinta cap4042444648
Lungime talpa9101113
Lungime rochie4043465052

Informații suplimentare

Mărime

12 luni, 24 luni, 3 luni, 6 luni, 9 luni

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.